«

»

Gru 05 2016

Zbliżamy się do zakończenia projektu “Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy”

2 grudnia 2016 roku zorganizowane zostało ostatnie spotkanie w ramach projektu “Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy”, realizowanego przez stowarzyszenie od 1 czerwca i współfinansowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych – edycja 2016.

W projekcie uczestniczyli opiekunowie/rodzice osób niepełnosprawnych w wieku 60+ wspólnie ze swoimi niepełnosprawnymi dziećmi oraz młodzież gimnazjalna (łącznie 50 osób). W ramach wsparcia uczestniczyli oni w warsztatach o charakterze integracyjnym (rękodzieła z elementami scrapbookingu i stolarstwa,  muzyczno-teatralnych i taneczno-animacyjnych), zajęciach sportowych oraz spotkaniach twórczych, a także wspólnie wybrali się do kina i teatru. Dodatkowo w ramach projektu zostanie jeszcze zorganizowane w najbliższym czasie skopanie świąteczne, połączone z happeningiem.

Poniżej galeria prezentująca spotkania o charakterze integracyjnym:

Warsztaty, zajęcia sportowe, spotkania twórcze

Zapaszmy do zajrzenia na stronę projektu „Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy”, gdzie zamieszczone zostały m.in. wszystkie galerie ze zrealizowanych działań.

logotypy

Leave a Reply