«

»

Gru 06 2016

Wyjście do kina

4 grudnia podopieczni stowarzyszenia wraz z opiekunami oraz mieszkańcy Ośrodka Mieszkalno-Rehabilitacyjnego w Bestwinie wybrali się do kina Cinema City w Gemini Parku w Bielsku-Białej.

plakatyPierwsza grupa obejrzała bajkę „Wilki w owczej skórze”  – barwną opowieść o młodym wilku Szarym, który nie garnął się do bycia przywódcą stada, a którego jedynie interesowała dobra zabawa. Pewnego dnia za sprawą niefortunnego zaklęcia budzi się w owczej skórze i staje w obronie wełnianych przyjaciół.

Druga grupa obejrzała film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” – opowieść o Newtonie Scamander powracającym z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie kilka niefortunnych zdarzeń w tym ucieczka kilku fantastycznych zwierząt. Wszystkie te wydarzenia mogą spowodować nie lada kłopoty zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

Wyjścia zostały współfinansowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku-Białej w ramach dofinansowania ze środków PFRON sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych.
logotypy-2016

Leave a Reply