»

Sie 29 2018

Zapraszamy na “Kociołek Beskidzki” połączony z “Jesiennym świętem ziemniaka”

duszonki_13

Stowarzyszenie “RAZEM” zaprasza swoich członków oraz uczestników projektu “DzielMY się – uczMY – działajMY” na coroczny “Kociołek Beskidzki” organizowany w tym roku w sobotę 15 WRZEŚNIA (przy czym w razie niepogody impreza zostanie przesunięta na dzień 29 września).

Informujemy, że “Kociołek Beskidzki”, jest połączony z imprezą towarzysząca pod hasłem “Jesienne święto ziemniaka”. Z tego względu w tym dniu kiedy opiekunowie będą przygotowywać tradycyjne duszonki – podopieczni będą się bawić podczas rozgrywek, w której głównym bohaterem będzie ziemniak.

ZAPISY poprzez kontakt z biurem Stowarzyszenia (33 822 73 29).

UWAGA: Prosimy o zabranie kociołków.

Impreza jest organizowana:

• w ramach zadania pt. Cykl imprez integracyjnych, kulturalno-rekreacyjnych i sportowo-artystycznych „Terapia w wielu odsłonach IV”, dofinansowanego ze środków PFRON (za pośrednictwem PCPR-u w Bielsku-Białej)
    • w ramach projektu “DzielMY się – uczMY – działajMY”, realizowanego w Partnerstwie z Dziennym Domem Senior+ w Wilamowicach, współfinansowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Zapaszmy do zajrzenia na stronę projektu “DzielMY się – uczMY – działajMY“.

logotypy