lut 07 2016

Wizyta Wiceprezydenta Bielska-Białej Pana Przemysława Kamińskiego w Ośrodku

6 lutego – podczas ostatniej soboty w karnawale – nasz Ośrodek odwiedził Wiceprezydent Bielska-Białej Pan Przemysław Kamiński wraz z Panią Krystyną Cyran – Naczelnikiem Wydziału Spraw Obywatelskich i osobami towarzyszącymi. Goście zapoznali się z historią Stowarzyszenia oraz historią powstania Ośrodka oraz rozdali okolicznościowe prezenty na zakończenie spotkania, które sprawiły wielką radość naszym podopiecznym. Panie Prezydencie, Kochani Goście – Baaardzo dziękujemy.

Wizytę w Ośrodku Pan Przemysław Kamiński – Wiceprezydent Bielska-Białej jeszcze tego samego dnia podsumował na swoim profilu na FB  takim oto wpisem: „Jestem pod wrażeniem ciężkiej pracy wykonanej w celu stworzenia ośrodka własnymi siłami jedynie przy wsparciu ludzi i instytucji dobrej woli. Jeżeli nie zdecydowałeś się jeszcze, komu przekażesz swój 1% rozważ proszę oddanie go stowarzyszeniu RAZEM.”