«

»

lut 07 2016

Bal karnawałowy „Od maluszka do satruszka”

6 lutego w Ośrodku Mieszkalno-Rehabilitacyjnym w Bestwinie został zorganizowany bal karnawałowy „Od maluszka do staruszka”.

IMG_6071W imprezie udział wzięły wszystkie pokolenia: od tych najmłodszych po najstarszych. Była muzyka na żywo, tańce i zabawy. Nie zabrakło nut góralskich, starych i współczesnych przebojów muzycznych. Niejednokrotnie w śpiew angażowali się sami uczestnicy zabawy. Imprezę prowadził Damian Laszczak ze swoim zespołem grając muzykę na żywo oraz Agnieszka Dutka – nasz niezawodny Wodzirej. Nie zabrakło też muzyki granej przez dj’a. Zabawa odbywała się na dwóch salach pięknie udekorowanych przez firmę: „Bellissima – dekoracje i rękodzieło” (Partnera projektu), wspólnie z uczestnikami imprezy.

Impreza została zorganizowana w ramach projektu „Pleciemy międzypokoleniową nić”, współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Zapaszmy do obejrzenia galerii z imprezy oraz zajrzenia na stronę projektu „Pleciemy międzypokoleniową nić”, gdzie zamieszczone są m.in. galerie z innych zrealizowanych dotychczas wydarzeń w ramach projektu.

Leave a Reply