«

»

sty 09 2018

Nominacja Prezes Marii Sysak-Łyp do Tytułu „Osobowość Roku 2017”

Koniec roku i początek nowego to czas podsumowań i rankingów. Jak co roku „Dziennik Zachodni” nagrodzi osoby, które w 2017 roku wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla swojej lokalnej społeczności zostaną przyznane w czterech kategoriach: kultura; działalność społeczna i charytatywna; samorządność i społeczność lokalna; biznes. Czytelnicy wybiorą laureatów osobno w miastach i powiatach województwa śląskiego. Na zwycięzców czekają prestiżowe tytuły, statuetki oraz cenne nagrody, które wręczone zostaną podczas uroczystej gali planowanej na koniec lutego w Filharmonii Śląskiej w Katowicach.
Już trwa głosowanie na kandydatów zgłoszonych przez redakcję, a wśród nich – w kategorii: Osobowość Roku 2017 – Działalność społeczna i charytatywna jest Pani Maria sysak-Łyp – Prezes naszego Stowarzyszenia.

„Maria Sysak-Łyp  prezes Stowarzyszenia  „RAZEM” nominowana za zaangażowanie i wielkie serce okazywane osobom niepełnosprawnym, a także za budowę, ukończenie i prowadzenie Ośrodka Mieszkalno-Rehabilitacyjnego im. św. abpa Józefa Bilczewskiego.”

Aby zagłosować na Panią Marię należy wysłać  SMS pod nr 72355 o treści CD.124

Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach oraz w jaki sposób zgłosić swojego kandydata można znaleźć pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/osobowosc

 

Leave a Reply