cze 02 2016

Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy

1 czerwca 2016 roku rozpoczęliśmy realizacje projektu „Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy”, współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Zaplanowane działania mają na celu wzrost aktywności społecznej 30 seniorów wychowujących niepełnosprawne dziecko oraz rozwój aktywnej integracji wewnątrz- i międzypokoleniowej między 50 uczestnikami projektu w okresie 6m-cy.

Projekt będzie realizowany przez Stowarzyszenie  do 31 grudnia 2016r.

Zaplanowane działania:

• WARSZTATY (rękodzieła z elementami scrapbookingu i stolarstwa,  muzyczno-teatralne i taneczno-animacyjne), ZAJĘCIA SPORTOWE ORAZ SPOTKANIA TWÓRCZE
  • WYJŚCIA KULTURALNE (do teatru i kina)
  • IMPREZY:  „Kociołek Beskidzki” oraz „Spotkanie świąteczne, połączone z happeningiem”

Adresaci projektu:

• opiekunowie/rodzice osób niepełnosprawnych w wieku 60+ (w projekcie mogą uczestniczyć wspólnie ze swoimi niepełnosprawnymi dziećmi)
  • młodzież gimnazjalna

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w projekcie prosimy o kontakt do 24 czerwca z biurem Stowarzyszenia:

Plac Opatrzności Bożej 20
e-mail: razem.stow@op.pl

logotypy

Zapraszamy na podstronę projektu: