«

»

gru 17 2018

„Dzień Seniora”, połączony z happeningiem projektu  „DzielMY się – uczMY – działajMY”

W dniu 8 grudnia zorganizowaliśmy w Ośrodku w Bestwinie „Dzień Seniora”, połączony z happeningiem projektu  „DzielMY się – uczMY – działajMY”. Wśród przybyłych gości był Pan Grzegorz Szetyński – Wicestarosta Bielski, Pan Artur Beniowski – Wójt Gminy Bestwina oraz Pan Dominik Wachowicz – kierownik Dziennego Domu Senior+ z Wilamowic.

Po słowie wstępu i powitaniu gości przez Panią Prezes – Marię Sysak-Łyp, Pani Ewa Oczadły przedstawiła krótkie sprawozdanie ze zrealizowanego programu.

Główną częścią imprezy była część artystyczna, która obejmowała występ taneczny – kilka układów choreograficznych  m.in. do piosenki „Hallelujah”, występ teatralno-literacki – wiersze przygotowane specjalnie na „Dzień Seniora” oraz występ artystyczny seniorów przeplatany wierszami, piosenkami i tańcem. Występy w przeważającej części zostały przygotowane  w trakcie warsztatów artystycznych organizowanych w ramach projektu. Atrakcją były występy na żywo zespołów: kapeli Damiana Laszczaka oraz zespołu „Ondraszek” ze Szczyrku.

Po części artystycznej przyszedł czas na poczęstunek i pokosztowanie wypieków seniorów oraz rozdanie świątecznych paczek.

Przez cały czas trwania imprezy uczestnicy i goście mogli podziwiać zaprezentowane na wystawie prace plastyczne i rękodzielnicze przygotowane przez uczestników projektu.

 

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tego wydarzenia:

„Dzień Seniora” połączony z happeningiem projektu””

Impreza została zorganizowana w ramach projektu „DzielMY się – uczMY – działajMY”, realizowanego wspólnie z Dziennym Domem Senior+ w Wilamowicach i współfinansowanego przez MRPiPS w ramach Rządowego Programu ASOS. Zapaszmy do zajrzenia na stronę projektu.

logotypy

Leave a Reply