gru 27 2018

Zaproszenie na Spotkanie Noworoczne 2019

Zaprasza2zmy Członków Stowarzyszenia na Spotkanie Noworoczne 2019, które odbędzie się 19 stycznia (godzina rozpoczęcia imprezy zostanie podana na stronie po 7 stycznia). W programie imprezy jest występ artystyczny, poczęstunek oraz zabawa karnawałowa. W związku z powyższym zwracamy się do rodziców i opiekunów z prośbą o przyniesienie dla niepełnosprawnej młodzieży strojów i nakryć karnawałowych na imprezę w zależności od możliwości.

Na spotkanie noworoczne obowiązują zapisy w biurze Stowarzyszenia w dniach od 7 do 14 stycznia 2019 roku! Zapisy są ważne po uiszczeniu odpłatności.

W dniu imprezy zorganizowany będzie dowóz do Ośrodka spod stacji BP naprzeciwko dworca PKS-u (godzina odjazdu zostanie umieszczona na stronie po 7 stycznia.