»

Wrz 23 2019

Zapraszamy na “Kociołek Beskidzki” połączony z “Jesiennym świętem ziemniaka”

duszonki_13

Stowarzyszenie “RAZEM” zaprasza swoich członków oraz uczestników projektu “Razem do sukcesu” na coroczny “Kociołek Beskidzki” organizowany w tym roku w sobotę 12 PAŹDZIERNIKA (przy czym w razie niepogody impreza zostanie przesunięta na dzień 26 października).

Informujemy, że “Kociołek Beskidzki”, jest połączony z imprezą towarzysząca pod hasłem “Jesienne święto ziemniaka”. Z tego względu w tym dniu kiedy opiekunowie będą przygotowywać tradycyjne duszonki – podopieczni będą się bawić podczas rozgrywek, w której głównym bohaterem będzie ziemniak.

ZAPISY poprzez kontakt z biurem Stowarzyszenia (33 822 73 29).

UWAGA: Prosimy o zabranie kociołków.

Impreza jest organizowana:

• w ramach zadania pt. Cykl imprez integracyjnych, kulturalno-rekreacyjnych i sportowo-artystycznych „Terapia w wielu odsłonach V”, dofinansowanego ze środków PFRON (za pośrednictwem PCPR-u w Bielsku-Białej)
    • w ramach projektu “Razem do sukcesu”, realizowanego w Partnerstwie z Dziennym Domem Senior+ w Wilamowicach, współfinansowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Zapaszmy do zajrzenia na stronę projektu “Razem do sukcesu“.

logotypy