»

Wrz 20 2016

Zapraszamy na “Kociołek Beskidzki” połączony z “Jesiennym świętem ziemniaka”

duszonki_13

Stowarzyszenie “RAZEM” zaprasza swoich członków oraz uczestników  projektu “Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy” na coroczny “Kociołek Beskidzki” organizowany w tym roku w sobotę 8 PAŹDZIERNIKA (przy czym w razie niepogody impreza zostanie przesunięta).

Informujemy, że “Kociołek Beskidzki”, jest połączony z imprezą towarzysząca pod hasłem “Jesienne święto ziemniaka”. Z tego względu w tym dniu kiedy opiekunowie będą przygotowywać tradycyjne duszonki – podopieczni będą się bawić podczas rozgrywek, w której głównym bohaterem będzie ziemniak.

ZAPISY poprzez kontakt z biurem Stowarzyszenia (33 822 73 29) lub na sobotnim spotkaniu 24 września.

Impreza:

• dla członków stowarzyszenia i mieszkańców Ośrodka w ramach zadania pt. Cykl imprez integracyjnych, kulturalno-rekreacyjnych i sportowo-artystycznych „Terapia w wielu odsłonach II”, dofinansowanego ze środków PFRON (za pośrednictwem PCPR-u i MOPS-u w Bielsku-Białej)
    • dla 50 osób w ramach projektu “Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy”, współfinansowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych

Zapaszmy do zajrzenia na stronę projektu „Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy”.

logotypy