gru 02 2022

Zapraszamy na kiermasz świąteczny

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „KIERMASZ ŚWIATECZNY PRAC NIEPOWTARZALNYCH, ORYGINALNYCH I NIEBANALNYCH (m.in. ozdób świątecznych, upominków, przedmiotów użytkowych) wykonanych przez mieszkańców Ośrodka Mieszkalno- Mieszkalno-Rehabilitacyjnego w Bestwinie oraz podopiecznych stowarzyszenia na zajęciach terapeutycznych. Wybierzz prezentowanej wystawy coś na wyjątkowy prezent dla siebie lub kogoś bliskiego.... I wesprzyj tym samym działania Stowarzyszenia "RAZEM". /dochód sprzedaży praczostanie zostanie przeznaczony terapię, rehabilitację rekreację podopieczych stowarzyszenia niepełnosparwnoś›cią intelektualną, w tym mieszkańców Ośrodka w Bestwinie/ od 5 do 31 grudnia Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ PRZEKAZANĄ ZŁOTÓWKĘ I OTWARTE SERCE”