wrz 09 2014

Wyjście do Teatru Polskiego w Bielsku-Białej

Plakat spektaklu - Skarb
7 września Stowarzyszenie zorganizowało wyjście do Teatru Polskiego w Bielsku-Białej na spektakl muzyczny „Skarb”, będący w pełni autorskim dziełem artystów związanych z Centrum Edukacyjno-Artystycznym PROSCENION. Spektakl był doskonałą propozycją dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Opowiadał o poszukiwaniu tego, co w życiu najważniejsze przywołując tak ważne pojęcia, jak miłość, odpowiedzialność, poświęcenie, szacunek do drugiego człowieka. Spektakl poddawał widza magii  musicalowej wersji historii urodzonych w noc świętojańską  Róży i Janka, których połączyła miłość silniejsza niż rozłąka i dramatyczne wydarzenia.

Po spektaklu uczestnicy udali się na spacer po Bielsku-Białej.

Wyjście dla 30 osób (dzieci i młodzieży uczącej się z Gminy fundacja_pzu_logo Bestwina – zdrowej i niepełnosprawnej) oraz 3 opiekunów zostało współfinansowane przez Fundację PZU, jako jedno z działań projektu „Rozwijamy się kulturalnie z PZU„, realizowanego w ramach programu „PZU z kulturą” – edycja 2014.

Zapraszamy do obejrzenia skromnej galerii z tego wydarzenia.