«

»

lip 03 2017

Wyjazd do Jaworzynki – relacja

W dniach 27 czerwiec – 1 lipiec zorganizowaliśmy 5-dniowy obóz integracyjno-rozwojowy w Jaworzynce dla 50 osób – uczestników projektu „KIERUNEK: Integracja, aktywizacja i rozwój”.

Grupa wyruszyła wynajętym autokarem do miejsca docelowego we wtorek w godzinach rannych. Pobyt został zorganizowany w kompleksie „Jano”, dysponującym doskonałą bazą rekreacyjno-sportową, która umożliwiła realizację bogatego programu. Z kolei cisza, spokój, las, czyste powietrze, kameralna atmosfera, wyśmienita kuchnia, serdeczne przyjęcie i gościnność zagwarantowała uczestnikom wyjazdu jednocześnie wspaniały odpoczynek. Wyjazd na pewno pozostanie na długo w ich pamięci…

W programie wyjazdu znalazły się organizowane codziennie: warsztaty artystyczne, zajęcia sportowe, warsztaty kompetencji miękkich oraz wieczorki integracyjne.

Dodatkową atrakcją był zielony kulig połączony ze zwiedzaniem Muzeum Świerka Istebniańskiego i Hodowli Głuszcza w Szkółce Leśne, biesiada przy ognisku ze wspólnym śpiewaniem i zabawą oraz zabawa taneczna zorganizowana na pożegnanie.

Galeria z wyjazdu:

Obóz integracyjno-rozwojowy w Jaworzynce

 

Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „KIERUNEK: Integracja, aktywizacja i rozwój”, współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Zapaszmy do zajrzenia na stronę projektu.

Leave a Reply