«

»

Gru 19 2016

Spotkanie świąteczne połączone z happeningiem projektu “Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy”

17 grudnia została zorganizowana na terenie Ośrodka Mieszkalno-Rehabilitacyjnego w Bestwinie impreza pt. „Spotkanie świąteczne połączone z happeningiem”. Uczestniczyli w niej wszyscy adresaci projektu (50 osób), zaproszeni goście (10 osób) oraz lokalna społeczność (około 20 osób). Happening służył głownie uroczystej prezentacji prac z rękodzieła oraz występu artystycznego – owoców trudu pracy w trakcie programu. Ponadto w planie spotkania podsumowującego było wspólne podzielenie się opłatkiem, wręczenie dyplomów i nagród wszystkim uczestnikom zadania oraz wręczenie podziękowań wolontariuszom. Na potrzeby promocji została przygotowana przez seniorów wystawa fotograficzna. Spotkanie uatrakcyjnił występ na żywo zespołu (kapeli góralskiej) “Ondraszek” ze Szczyrku.

Impreza została zorganizowana w ramach projektu “Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy”, współfinansowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Spotkanie świąteczne, połączone z happeningiem

 

Zapaszmy do zajrzenia na stronę projektu „Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy”, gdzie zamieszczone zostały m.in. wszystkie galerie ze zrealizowanych działań.

logotypy

Leave a Reply