gru 16 2014

Mikołajki z firmą Hoval za nami

14 grudnia 2014 roku odbyła się impreza mikołajkowa zorganizowana przez zaprzyjaźnioną firmę Hoval z okolic Poznania dla podopiecznych Stowarzyszenia „RAZEM”. Impreza rozpoczęła się  o godzinie 12:00 występem kapeli góralskiej „UCHA” ze Straconki oraz przyjazdem Św. Mikołaja z pomocnikiem – uroczym reniferem czerwononosym. Po przywitaniu Mikołaj rozdawał prezenty wszystkim podopiecznym Stowarzyszenia „RAZEM” zgodnie z wypisanymi do niego listami. W trakcie imprezy wolny czas ubarwiała nam swoją muzyką (pastorałkami i kolędami) kapela góralska zaproszona przez firmę Hoval.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować firmie Hoval oraz całemu Zarządowi firmy za otwarte serca i okazaną dobroć w tym szczególnym czasie. Impreza była wielkim i wspaniałym prezentem dla nas wszystkich. Dziękujemy również zakładowi cukierniczo-piekarniczemu Pani Małgorzaty i Rafała Wykręt oraz Członkiniom Stowarzyszenia za wypieki, którymi mogliśmy poczęstować zarówno przybyłych gości, jak i wszystkich uczestników imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Mikołajki z firmą Hoval