paź 03 2023

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Bielsku-Białej i podziękowanie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej za nasze działania na rzecz środowiska seniorów

2 października reprezentanci Stowarzyszenia „RAZEM” wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w Bielsku-Białej przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej – Pana Stanisława Szweda. W spotkaniu uczestniczyli seniorzy oraz organizacje realizujące w 2023 roku działania w ramach program Aktywni Plus. Pan Minister wspólnie z Wicewojewodą Śląskim – Panem Janem Chrząszczem wręczył każdej organizacji z osobna, w tym naszemu stowarzyszeniu podziękowania za zaangażowanie i pracę na rzecz aktywizacji środowiska senioralnego w naszym regionie. Serdecznie dziękujemy.

Odbiór podziękowań z rąk Ministra Rodziny i Polityki Społecznej – Pana Stanisława Szweda