paź 24 2013

IX Festiwal Twórczości Warsztatowej

W dniu 24 października grupa muzyczno-teatralna z naszego stowarzyszenia po raz pierwszy wystąpiła w Domu Żołnierza W Bielsku-Białej podczas IX Festiwalu Twórczości Warsztatowej „Ja Kocham Cyrk”. Imprezę organizowało zgodnie z tradycją Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Port” w Bielsku-Białej dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z całego regionu. Artyści prezentowali się w czterech kategoriach: piosenki, recytacji, tańcu, inscenizacji oraz kategorii dowolnej. Nasi niepełnosprawni podopieczni przedstawili inscenizację pt. „Mądrości życiowe” przygotowywaną podczas warsztatów „Rozwijamy skrzydła” oraz zajęć prowadzonych w ramach projektu „Klub integracji międzypokoleniowej”. Grupę do występu przygotowywała Pani Marcelina Dziedzic oraz Pan Damian Laszczak.

Serdecznie gratulujemy naszym podopiecznym występu i wierzymy, że przygotują oni coś nowego w przyszłym roku, tak abyśmy mieli możliwość zaprezentować się podczas X już edycji festiwalu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.