«

»

Gru 08 2014

Bielska Gala Wolontariatu 2014

IMG_3882p

 

5 grudnia uczestniczyliśmy wraz z grupą naszych wolontariuszy z Gimnazjum Jana Pawła II z Bestwiny, Panią Agatą Rak – dyrektor  Gimnazjum oraz Panią Agnieszką Dutka w 4 edycji Gali Wolontariatu w Bielsku-Białej, organizowanej w Domu Żołnierza przez Centrum Wolontariatu przy Bielskim Stowarzyszeniu Artystycznym „Teatr Grodzki”.

 

W czasie Gali Wolontariatu usłyszeliśmy utwór muzyczny w wykonaniu chłopców z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapeutycznego na temat korzyści płynących z bycia wolontariuszami oraz wysłuchaliśmy wolontariuszek ze Szkoły Akcji Wolontariatu funkcjonującej w ramach projektu „Wolontariat – razem można więcej!”. Punktem kulminacyjnym najbardziej przez nas wyczekiwanym było wręczenie podziękowań, wyróżnień i nagród dla wolontariuszy zgłoszonych do lokalnej edycji ogólnopolskiego konkursu Barwy Wolontariatu. Na konkurs wpłynęło 23 kandydatury osób indywidualnych i grupowych. Każdy z uczestników konkursu otrzymał podziękowania.

IMG_3885p

 

W tym miejscu chcemy pogratulować gorąco naszym wolontariuszom, a mianowicie uczennicom Gimnazjum im. Jana Pawła II z Bestwiny (wytypowanym do konkursu przez nasze Stowarzyszenie), które zajęły II miejsce w kategorii grupowy wolontariat i zostały zgłoszone do drugiego etapu konkursu – na szczeblu wojewódzkim.

 

Wyniki konkursu drugiego etapu (na szczeblu wojewódzkim) poznamy podczas Ślaskiej Gali Wolontariatu już 18 grudnia organizowanej w auli Wydziału Teologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Trzymamy mocno kciuki za naszych wolontariuszy.

IMG_3892p

IMG_3902p

IMG_3912p

Stowarzyszenie zgłosiło grupę wolontariuszy z Gimnazjum w podziękowaniu za aktywne angażowanie się w działania na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia, poświęcanie im swojego czasu wolnego, otwarte dla nich serca oraz okazywaną im wrażliwość i dobroć.

Więcej o wolontariacie i naszych wolontariuszach w zakładce wolontariat.

Dodaj komentarz