«

»

Wrz 21 2017

3-dniowa wycieczka do Wrocławia i okolic

W dniach 16-18 września zorganizowaliśmy 3-dniową wycieczkę do Wrocławia i okolic dla 50 osób – uczestników projektu „Razem działaMY, razem odkrywaMY”.

Zgodnie z programem uczestnicy przez dwa dni (pierwszy i ostatni) zwiedzali Wrocław: ZOO i Afrykarium, Ogród Japoński, Muzeum Narodowe, Rotundę z „Panoramą Racławicką”,  Hydropolis oraz Uniwersytet Wrocławski, a w nim m.in. Aulę Leopoldina. W programie zwiedzania Wrocławia nie pominięto oczywiście tak ważnych miejsc, jak Hala Ludowa, Stare Miasto, czy Ostrów Tumski. W drugi dzień wycieczki uczestnicy udali się w okolice Wrocławia – do Wałbrzycha, gdzie zwiedzili Zamek Książ i Palmiarnię oraz do Świdnicy, gdzie obejrzeli Kościół Pokoju wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Dodatkową atrakcją był wyjazd na wieczorny pokaz “woda-światło-dźwięk” pt. “Cztery żywioły”.

 

Galeria z wycieczki:

3-dniowa wycieczka do Wrocławia i okolic

 

Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu „Razem działaMY, razem odkrywaMY”, współfinansowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych. Zapaszmy do zajrzenia na stronę projektu.

logotypy

Leave a Reply