maj 12 2015

Zapowiedzi

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że przyznano nam dotację na realizację kolejnych dwóch projektów:

• „Kultura dla wszystkich” – projekt dofinansowany przez Fundację PZU w ramach Programu PZU z Kulturą – będzie fundacja_pzu_logorealizowany w okresie od 25.05 – 31.12.2015r., skierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej (zdrowej i niepełnosprawnej) z Gminy Bestwina, obejmie realizację 4 wyjazdów (do Bielska-Białej, Chorzowa, Bytomia, Gliwic)
  • „Pleciemy międzypokoleniową nić”FIO_MPiPS_logo1projekt dofinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – będzie realizowany w okresie od 01.06.2015r. do 31.10.2016r., skierowany do 50 osób (uczniów/uczennic z gimnazjum, seniorów wychowujących niepełnosprawne dziecko, pełnoletnich osób z niepełnosprawnością intelektualną), obejmie realizację: integracyjnych warsztatów artystyczno-sportowych, spotkań w Muzeum Regionalnym ks. Bubaka w Bestwinie, zajęć specjalistycznych, wyjść do instytucji kultury (kino, teatr), spotkania noworoczno-opłatkowego „Świątecznie-międzypokoleniowo” oraz balu karnawałowego „Od maluszka do staruszka”, konkursu „Międzypokoleniowa więź”, 3 dniowego wyjazdu do Brennej „To jeszcze nie koniec”, a także happeningu.

Wkrótce na stronie podamy więcej szczegółów.