«

»

Wrz 28 2016

Wyjście do kina Cinema-City

774687150 uczestników projektu “Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy” w niedzielę 25 września w dwóch grupach wybrało się do kina Cinema-City w Bielsku-Białej.

Jedna 30-osobowa grupa wybrała się na przygodowy film “Mój przyjaciel smok”, a druga 20-osobowa na bajkę 3D “Sekretne życie zwierzaków domowych”. Film opowiadał o tajemniczym dziesięciolatku mieszkającym w lesie sam, bez rodziny, jedynie z wielkim zielonym smokiem o imieniu Elliott. Chłopiec pewnego razu zaprzyjaźnia się z Grace (córką Pana Meacham, miejscowego rzeźbiarza), która postanawia dowiedzieć się skąd wziął się Pete, gdzie jest jego dom i jaka jest prawda o smoku. Bajka z kolei, jak mówi sam tytuł o sekretnym życiu zwierzaków domowych, pełnym przygód, intryg i zabawy.Głównym zmartwieniem zwierzaków jest jedynie to, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.

Wyjście do kina zostało zorganizowane w ramach projektu “Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy”, współfinansowanego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych

Zapaszmy do zajrzenia na stronę projektu „Łączymy pokolenia i dzielimy się tym co mamy”.

logotypy

Leave a Reply