mar 22 2016

Tak spędzaliśmy czas na I Turnusie Uśmiechu w Wiśle

W dniach od 12 do 19 marca grupa 18 podopiecznych Stowarzyszenia „RAZEM” (w tym mieszkańców Ośrodka Mieszkalno–Rehabilitacyjnego z Bestwiny) wraz z rodzicami i opiekunami spędzała czas w Ośrodku „REGLE” w Wiśle w ramach I Turnusu Uśmiechu. Wyjazd był zorganizowany przez Fundację ING Dzieciom, której serdecznie DZIĘKUJEMY.

W czasie turnusu każdy korzystał z dogoteerapii prowadzonej przez Panią Magdę i psa terapeutę Nestora, z zabiegów rehabilitacyjnych w gabinecie Pana Michała oraz uczestniczył w zajęciach umuzykalniających i sztuki użytkowej. Uczestnicy wspólnie przygotowali świąteczne wypieki takie jak baranki, kurki i zajączki. Były spacery i wycieczki po okolicy, wieczorki filmowe i relaks w grocie solnej. Zorganizowano nam kulig zakończony regionalna kolacją (karczkiem z kapustą kiszoną i kaszą gryczaną) oraz wyjście do Muzeum Ziemi Cieszyńskiej. Ugoszczono nas i zadbano o nasze żołądki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z turnusu:

I Turnus Uśmiechu w Wiśle

Zdjęcia z turnusu zamieszczone są również w galerii na profilu Fundacji ING na facebooku.