sty 28 2016

Spotkanie noworoczno-opłatkowe „Świątecznie-międzypokoleniowo”

5p23 stycznia w Ośrodku Mieszkalno-Rehabilitacyjnym w Bestwinie zostało zorganizowane spotkanie noworoczno-opłatkowe „Świątecznie-międzypokoleniowo”.

W części artystycznej wystąpili gimnazjaliści Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwinie prezentując spektakl kolędowo-mikołajkowy wyreżyserowany przez Panią Oliwię Sobieską z oprawą muzyczną oraz grupa teatralna „MŁODZI RAZEM” utworzona przez podopiecznych stowarzyszenia – mieszkańców Ośrodka, która przygotowała przepiękne Jasełka. W tym miejscu serdecznie Wam wszystkim dziękujemy za ubogacenie programu naszego spotkania noworocznego.

DSC00377p

Po części artystycznej przyszedł czas na ciepły posiłek i deser przy kawie i herbacie, po którym wzmocnieni  i pełni energii kontynuowaliśmy zabawę.

Punktem kulminacyjnym imprezy było wręczenie przez Św. Mikołaja paczek świątecznych od Stowarzyszenia dla młodzieży niepełnosprawnej. W przygotowaniu upominków pomogła nam jak co roku m.in. Spółdzielnia „Pokój” i firma „Befado”.

IMG_6187p

W spotkaniu uczestniczyli wyjątkowi goście jak Pan Stanisław Szwed (Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej), Pan Andrzej Kamiński (Senator RP), Pan Grzegorz Szetyński (Wicestarosta powiatu bielskiego), Pan Artur Beniowski (Wójt Gminy Bestwina), Pani Rozetta Michnik (Dyrektor ŚDS „Centrum”) oraz Pani Dorota  Patora (Prezes Zarządu  firmy ” LED – POL”).

Spotkanie odbywało się na sali widowiskowo-teatralnej pięknie udekorowanej przez firmę: „Bellissima – dekoracje i rękodzieło” (Partnera projektu), wspólnie z uczestnikami imprezy.

Impreza została zorganizowana w ramach projektu „Pleciemy międzypokoleniową nić”, współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Zapaszmy do obejrzenia galerii z imprezy.

Zapraszamy również na stronę projektu „Pleciemy międzypokoleniową nić”, gdzie zamieszczone są m.in. galerie z innych zrealizowanych dotychczas wydarzeń w ramach projektu.