«

»

mar 12 2014

Ania Guzik z wizytą w naszym Ośrodku Mieszkalno-Rehabilitacyjny w Bestwinie.

W niektóre dni spotykają nas wyjątkowe niespodzianki i takim dniem był 12 marca, kiedy to nasz Ośrodek odwiedziła aktorka teatralna i telewizyjna Pani Anna Guzik wraz z mężem Wojciechem Tylka.
Spotkanie tym milsze, ponieważ ciągle w naszej pamięci mamy koncert charytatywny „TRZEBA MARZYĆ”, który odbył się w grudniu 2012 roku w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej, zorganizowany właśnie z incjatywy pani Ani, a dochód z tego koncertu Stowarzyszenie przeznaczyło na wyposażenie pracowni kulinarnej Ośrodka.
Pani Anna zwiedzając teren Ośrodka i poszczególne pomieszczenia Domu była pełna uznania dla wykonanych prac oraz interesowała się potrzebami związanymi z wykończeniem i wyposażeniem części mieszkalnej. Duże wrażenie na naszych gościach zrobiła sala artterapii, w której przy filiżance kawy rozmawialiśmy o planach stowarzyszenia i artystycznych planach Pani Anny. Czas spotkania minął szybko, a na nasze podziękowania za wizytę Pani Anna powiedziała:
„To my dziękujemy, że mogliśmy u Was gościć. Macie piękny dom i mam nadzieję, że uda się Wam jak najszybciej go ukończyć. Trzymam kciuki za Wasze plany.”
Mimo wszystko pani Aniu – DZIĘKUJEMY !

Ania Guzik

Leave a Reply