cze 24 2017

Wizyta Czechów z Ośrodka Integracji Społecznej z Gminy Komorní Lhotka

19 czerwca w naszym Ośrodku w Bestwinie gościliśmy grupę Czechów z Ośrodka Integracji Społecznej z Gminy Komorní Lhotka, którzy przyjechali do nas na warsztaty teatralno-taneczne.

Spotkanie to odbyło się w ramach polsko-czeskiego mikroprojektu pt. „Razem” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszu Mikroprojektów w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

W czasie prowadzonych warsztatów Andrea Sztefková – dyrektor Ośrodka Integracji Społecznej w Komorní Lhotka wraz z lokalną władzą czeską: Miloslav Hampel – starosta gminy KOMORNÍ LHOTKA, Dagmar VALÁŠKOVÁ – manager projektowy stowarzyszenia Region Beskydy z Frýdka-Místka, spotkali się z Wójtem Gminy Bestwina Arturem Beniowskim oraz z członkami Zarządu Stowarzyszenia Razem i Panią Dyrektor Ośrodka. W spotkaniu nie mogło zabraknąć również Marcina Filipa – dyrektora biura Stowarzyszenia „Region Beskidy” w Bielsku-Białej i Justyny Wróbel – Koordynatora Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Republika Czeska-Rzeczpospolita Polska 2014-2020.

Podsumowując tetr i muzyka nie mają dla nas barier językowych.

Dziękujemy za odwiedziny:)