paź 05 2016

Udział Członkiń naszego stowarzyszenia w Regionalnym Kongresie Kobiet

1 października Członkinie naszego stowarzyszenia wzięły udział w Gali Regionalnego Kongresu Kobiet, organizowanej w Bielskim Centrum Kultury pod honorowym patronatem poseł Mirosławy Nykiel.

Gala była podsumowaniem wrześniowych spotkań w ramach Regionalnego Kongresu Kobiet, podczas których mieszkanki naszego regionu rozmawiały nie tylko o zdrowiu, modzie, urodzie i kulinariach, ale także o tradycjach, biznesie i kulturze. Szósta już edycja tradycyjnie wyłoniła Perłę Podbeskidzia, czyli kobietę, która nie szukając splendoru działa na rzecz innych, bardziej potrzebujących. W roku 2013 taką Perłą Podbeskidzia została Pani Maria Sysak-Łyp, pełniąca nieprzerwanie funkcję Prezesa naszego stowarzyszenia.

Fotoreportaż z Gali znajdą Państwo na stronie beskidzka24.

kongres