wrz 08 2015

Stowarzyszenie wyróżnione w konkursie „Marka – Śląskie”

Marka IIIW  dniu 5 września reprezentacja Zarządu Stowarzyszenia w osobie Pani Marii Sysak-Łyp (Prezes) oraz Pana Tadeusza Sowińskiego (Członka Zarządu) wraz z osobami towarzyszącymi uczestniczyła w Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach, w czasie której ogłoszono wyniki VI edycji konkursu „Marka – Śląskie”.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że do konkursu zgłosiło nas miasto Bielsko-Biała, a Kapituła złożona z Marszałka Województwa Śląskiego oraz osobowości świata nauki, biznesu, kultury i mediów regionu przyznała naszemu Stowarzyszeniu w konkursie jedyne wyróżnienie w kategorii „Organizacje pozarządowe” w całym województwie śląskim (do nagrody spośród wszystkich zgłoszonych organizacji nominowano naszą organizację oraz Społeczne Towarzystwo Hospicjum CORDIS – zdobywcę nagrody).

IMG_3669ppomKonkurs „Marka – Śląskie” jest organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Gliwicach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i ma na celu wyłanianie i promowanie firm, organizacji, produktów i przedsięwzięć, które ze względu na swoją jakość, unikatowe walory i związki z województwem śląskim reprezentują poziom nieprzeciętny, godny do naśladowania. Nominacja do nagrody „Marka – Śląskie” jest podziękowaniem za znaczący wkład w rozwój województwa śląskiego dla tych, którzy prężnie działają nie tylko na swoim polu, ale też współpracując z innymi podmiotami i ma charakter honorowy. W tym roku konkurs ogłoszono aż na 12 kategorii: gospodarka, nauka, kultura, dziedzictwo kulturowe regionu, sport, turystyka i rekreacja, produkt, usługa, zdrowie, organizacje pozarządowe, społeczna odpowiedzialność biznesu, media oraz osobowość roku.

DSC_0224 (Riph Gliwice)

Marka II (fot. BP Tomasz Żak)

aaa

Więcej informacji oraz zdjęć z  Gali można znaleźć na stronie Samorządu Województwa Śląskiego oraz stronie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej.   Zapraszamy również do obejrzenia filmiku z wręczenia wyróżnienia na ręce Prezes Stowarzyszenia „Razem” – Pani Marii Sysak-Łyp: