sie 27 2018

Relacja z obozu w Jaworzynce mieszkańców naszego Ośrodka

W dniach 20 – 25 sierpnia mieszkańcy Ośrodka wraz z opiekunami przebywali na obozie w Jaworzynce (łącznie 22 osoby). W czasie wyjazdu uczestnicy mieli okazję do odpoczynku oraz udziału w różnych zajęciach. Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia na basenie. Tam oprócz zabawy w wodzie osoby niepełnosprawne mogły skorzystać z nauki pływania. Była to doskonała forma rehabilitacji. W programie nie zabrakło zajęć sportowo-tanecznych, rekreacyjnych i plastycznych służących terapii oraz integracji. Dodatkową atrakcją dla uczestników był zielony kulig.

Zapaszmy do obejrzenia galerii:

Wyjazd mieszkańców Ośrodka do Jaworzynki

Loga zestawWyjazd został zorganizowany w ramach zadania pt. „Potrafimy więcej II” – poszerzenie wsparcia mieszkańców Ośrodka Mieszkalno-Rehabilitacyjnego w Bestwinie, dofinansowanego przez Wojewodę Śląskiego (Skarb Państwa). Część kosztów wyjazdu pokryło ponadto Stowarzyszenie z własnych środków oraz środków otrzymanych z darowizny od firm: The Boston Consulting Group Sp. z o.o., PGNiG TERMIKA SA, PKP CARGO S.A. oraz otrzymanego wsparcia finansowego z Fundacji ENEA. Dziękujemy w tym miejscu naszym Darczyńcom.