cze 10 2013

RAZEM promujemy sport i kulturę fizyczną

Końcem czerwca 2013 r. rozpoczynamy realizację projektu „RAZEM promujemy sport i kulturę fizyczną” dofinansowanego z Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, który jest programem wspierającym inicjatywy w zakresie sportu powszechnego i kultury fizycznej dla wszystkich i będzie realizowany przez stowarzyszenie w okresie od 24 czerwca do 31 grudnia 2013r.

FIO 2013

Głównym celem wspomnianego przedsięwzięcia jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku lokalnym, poprzez organizację działań o charakterze sportowo-rekreacyjnym z zachowaniem wspólnej, równoprawnej w podziale zadań i decyzji aktywności uczestników.

Realizacja projektu składa się z głównych zadań obejmujących działania:

1. Impreza sportowa „Aktywni latem”
  2. Zajęcia sportowo-edukacyjne ( zajęcia na basenie, zajęcia ogólnorozwojowe, zajęcia z gimnastyki, aerobik, zajęcia taneczno-ruchowe)
  3. Opracowanie i wydruk folderku „Żyj aktywnie – żyj zdrowo”
  4. Konkurs literacko-plastyczny „Sport to zdrowie”
  5. Impreza sportowa „Aktywni zimą”

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w projekcie prosimy o kontakt do 19 lipca z biurem Stowarzyszenia:

Plac Opatrzności Bożej 20
e-mail: razem.stow@op.pl