cze 03 2014

Projekt „Rozwijamy się kulturalnie z PZU”

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym „RAZEM” zaprasza do udziału w projekcie „Rozwijamy się kulturalnie z PZU”, realizowanego dzięki dofinansowaniu ze strony Fundacji PZU w okresie od 02.06.2014r. do 31.10.2014r.

Projekt skierowany jest do:

• niepełnosprawnych dzieci i młodzieży szkolnej z Gminy Bestwina (sołectw: Bestwina, Bestwinka, Janowice, Kaniów)
  • młodzieży z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bestwinie (obecnych uczniów oraz młodzieży ponadgimnazjalnej, która ukończyła tą szkołę) zaangażowanej społecznie poprzez wolontariat w naszym Stowarzyszeniu – udział w projekcie dla tej grupy jest nagrodą za pomoc i poświęcony czas naszym podopiecznym.

poprawiony_pzu

Zaplanowane działania w całym projekcie:

• wyjazd do teatru w Bielsku-Białej – udział w spektaklu, spacer po mieście
  • wyjazdu do Krakowa – zwiedzanie Muzeum Historycznego (Podziemia Rynku), udział w koncercie w Filharmonii Krakowskiej
  • wyjazd do Górek Wielkich i Cieszyna – zwiedzanie Muzeum i Dworu Zofii Kossak-Szatkowskiej, Muzeum 4 Pułku Strzelców Podhalańskich oraz Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

Udział w projekcie jest bezpłatny.
ZAPISY i  informacje: tel. 33 822 73 29, e-mail: razem.stow@op.pl